Scheidsrechters overzicht

Scheidsrechters overzicht

Scheidsrechters info voor 26 maart
Ruud Freriks blessure
Rob Kaptein afwezig
Ed Post afwezig
Henk Jan de Haan afwezig

Scheidsrechters info voor 2 april

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
21 mei 13:00 P. Borsboom DSVP 1 Duindorp sv 1
21 mei 14:30 TAC'90 35+1 DSVP 35+1
21 mei 10:30 DSVP 2 VELO 2
24 mei 20:00 DSVP 2 (zaal) ZVV Den Haag 10 (zaal)
18 mei 20:30 R.C. Meijer Oliveo 1 (zaal) DSVP 2 (zaal)
24 mei 20:15 A. Dias de Brito DSVP 3 SEV 3
19 mei 20:00 H.S. Cartz Scheveningen 3 DSVP 3
21 mei 11:30 REMO 3 DSVP 4
21 mei 14:30 Nootdorp 6 DSVP 6
21 mei 15:00 Berkel 11 DSVP 7
21 mei 12:00 J.T. van der Tol Neptunus-Schiebroek JO19-1 DSVP JO19-1
24 mei 19:30 Anoniem DSVP JO19-1 VOC JO19-1
23 mei 19:30 SEP JO19-1 DSVP JO19-2
21 mei 15:00 Anoniem DSVP JO17-1 DSO JO17-2
21 mei 14:45 W.G. Koelemij VELO JO17-3 DSVP JO17-2
21 mei 10:30 M.T. Yazdi Schipluiden JO17-2 DSVP JO17-3
18 mei 18:45 R. Vreugdenhil DSVP JO15-1 RKDEO JO15-2
21 mei 11:30 FC Zoetermeer JO15-3 DSVP JO15-2
21 mei 15:00 Peter Bes DSVP JO15-3 Forum Sport JO15-2
21 mei 11:15 R. Freriks DSVP JO14-1JM FC Skillz JO14-1
21 mei 08:30 TOGB JO13-2 DSVP JO13-1
21 mei 08:30 TOGB JO13-5 DSVP JO13-2
21 mei 12:30 S.V. Den Hoorn JO12-2 DSVP JO12-1JM
21 mei 09:45 DSVP JO12-2 RKDEO JO12-4
21 mei 09:45 DSVP JO12-3 VOC JO12-5
21 mei 10:15 Zwervers, IJVV de JO11-1 DSVP JO11-1JM
21 mei 12:45 R.A.W. Ligtlee DHL JO11-1 DSVP JO11-2
21 mei 09:45 DSVP JO11-3 HOV/DJSCR JO11-1
21 mei 10:00 Anoniem Berkel JO11-6 DSVP JO11-4
21 mei 09:45 BVCB JO10-1 DSVP JO10-1
21 mei 08:30 Neptunus-Schiebroek JO10-1 DSVP JO10-2JM
21 mei 10:00 RKDEO JO10-5 DSVP JO10-3
21 mei 08:30 BVCB JO10-4 DSVP JO10-4
21 mei 09:45 Zestienhoven JO10-4 DSVP JO10-5
21 mei 09:45 DSVP JO10-6 DHL JO10-2
21 mei 10:45 VELO JO9-1 DSVP JO9-1
21 mei 09:45 DSVP JO9-2 Westlandia JO9-1
21 mei 08:30 VOC JO9-4 DSVP JO9-3
21 mei 09:40 Concordia JO9-2 DSVP JO9-4
21 mei 08:30 DSVP JO9-5JM SV Leidschenveen JO9-3
21 mei 08:30 DSVP JO8-1 LYRA JO8-1
21 mei 10:00 SEP JO8-1 DSVP JO8-2
21 mei 08:30 DSVP JO8-3JM DWO JO8-2
21 mei 09:45 DSVP JO8-4JM DHL JO8-2
21 mei 09:00 SEV JO8-2 DSVP JO8-5JM
21 mei 08:30 DWO JO8-4 DSVP JO8-6
21 mei 08:30 DSVP JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
21 mei 08:40 SVO Buytenpark JO7-3 DSVP JO7-1
21 mei 08:50 DSVP JO7-1 Wilhelmus JO7-4
21 mei 09:35 SV Leidschenveen JO7-1 DSVP JO7-2
21 mei 09:45 DVC JO7-1 DSVP JO7-2
21 mei 09:55 DSVP JO7-2 Forum Sport JO7-2
21 mei 08:55 Forum Sport JO7-1 DSVP JO7-3
21 mei 08:35 DSVP JO7-3 Semper Altius JO7-1
21 mei 08:45 DSVP JO7-3 Wilhelmus JO7-2
19 mei 17:45 DSVP MO13 (n) DSVP JO14 (n)
21 mei 15:00 DSVP MO19-1 Concordia MO19-1
21 mei 14:00 Anoniem V.V. Schaesberg MO17-1 DSVP MO17-1
21 mei 11:15 H.J. de Haan DSVP MO17-2 Die Haghe MO17-1
21 mei 13:00 DSVP MO17-3 DSO MO17-2
21 mei 13:00 DSVP MO15-1 Die Haghe MO15-1
21 mei 08:30 J.A.H. Timmermans Die Haghe MO15-2 DSVP MO15-2
18 mei 19:00 A Laouhaichi DWO JO14-2 DSVP MO14-1
21 mei 08:30 Corné de Rijke DSVP MO11-1 RKDEO JO11-4
21 mei 09:45 DSVP MO11-2 S.V. Den Hoorn JO11-7
21 mei 09:45 Veerle Boeters DSVP MO11-3 Quick MO11-3
21 mei 08:30 DSVP MO10-2 DWO MO10-1
21 mei 09:45 DSVP MO10-3 DSVP MO10-1
21 mei 08:30 DSVP MO9-1 HBSS JO9-1
21 mei 12:00 FC Zoetermeer O23-1 DSVP O23-1
21 mei 12:30 VELO O23-2 DSVP O23-2
21 mei 15:30 M. van Bezooijen IFC VR1 DSVP VR1
18 mei 20:15 J.C.C.M. Schreur - van IJzerdoorn DSVP VR1 Die Haghe VR1
21 mei 15:00 O. Scheffer Forum Sport VR1 DSVP VR2
21 mei 15:00 T. van Viegen DSVP VR3 Blijdorp VR1
24 mei 19:30 DSVP VR3 Berkel VR3
18 mei 19:30 P. Neeskens DSVP VR3 XerxesDZB VR2
21 mei 13:00 R Brandenburg DSVP VR4 DUNO VR1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!