Competities

Competities

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 14:30 Loosduinen 1 DSVP 1
30 okt 14:30 Semper Altius 35+1 DSVP 35+1
30 okt 12:00 CWO 2 DSVP 2
26 okt 21:00 DSVP 2 (zaal) RKAVV 2 (zaal)
1 nov 20:00 ZVV Den Haag 11 (zaal) DSVP 2 (zaal)
27 okt 20:00 Wippolder 3 (zaal) DSVP 3 (zaal)
30 okt 14:30 Vredenburch 3 DSVP 4
30 okt 14:45 FC 's-Gravenzande 15 DSVP 5
30 okt 14:30 BVCB 11 DSVP 6
30 okt 15:00 Nootdorp 7 DSVP 7
30 okt 15:30 VOC JO19-1 DSVP JO19-1
30 okt 15:00 DSVP JO19-2 HBS JO19-4
30 okt 13:15 FC Zoetermeer JO17-2 DSVP JO17-2
30 okt 12:15 VELO JO17-6 DSVP JO17-3
30 okt 11:50 Wilhelmus JO15-2 DSVP JO15-1
30 okt 9:00 DSVP JO15-2 Wilhelmus JO15-3
30 okt 12:15 Wippolder JO15-2 DSVP JO15-3
30 okt 8:30 Forum Sport JO14-1 DSVP JO14-1JM
30 okt 11:15 DSVP JO14-2 Berkel JO14-2
30 okt 11:40 Concordia JO13-3 DSVP JO13-2
30 okt 8:30 DSVP JO13-3 DSO JO13-5
30 okt 10:00 DUNO JO12-1 DSVP JO12-1JM
30 okt 8:30 Nootdorp JO12-1 DSVP JO12-2
30 okt 9:45 DSVP JO12-3 HDV JO12-2
30 okt 10:00 DWO JO11-1 DSVP JO11-1JM
30 okt 10:00 Concordia JO11-3 DSVP JO11-2
30 okt 11:30 DHL JO11-2 DSVP JO11-3
30 okt 10:15 Excelsior M. JO11-4 DSVP JO11-4
30 okt 10:15 RKDEO JO10-1 DSVP JO10-1
30 okt 8:30 SV Leidschenveen JO10-3 DSVP JO10-2JM
30 okt 8:30 FC Zoetermeer JO10-4 DSVP JO10-3
30 okt 11:30 RKDEO JO10-8 DSVP JO10-4
30 okt 9:45 DSO MO10-1 DSVP JO10-5
30 okt 9:45 DSVP JO10-6 SEP JO10-2
30 okt 9:45 TOGB JO9-1 DSVP JO9-1
30 okt 9:45 DSVP JO9-2 Berkel JO9-1
30 okt 8:30 DSVP JO9-3 DSVP JO9-4
30 okt 8:30 DSVP JO9-5JM Berkel JO9-8
30 okt 11:00 VELO MO9-1 DSVP JO9-6JM
30 okt 9:45 HBS JO8-1 DSVP JO8-1
30 okt 9:45 DSVP JO8-2 Nootdorp JO8-1
30 okt 8:30 DSVP JO8-3JM Concordia JO8-2
30 okt 9:00 RKDEO JO8-4 DSVP JO8-4JM
30 okt 8:30 DSVP JO8-5JM LYRA JO8-3
30 okt 8:30 Nootdorp JO8-2 DSVP JO8-6
30 okt 8:30 DSVP JO7-2 DVC JO7-1
30 okt 8:40 SVO Buytenpark JO7-1 DSVP JO7-2
30 okt 8:50 DSVP JO7-2 Be Fair JO7-7
30 okt 15:00 DSVP MO19-1 Zestienhoven MO19-1
30 okt 11:15 DSVP MO17-1 Woezik MO17-1
30 okt 13:00 DSVP MO17-2 FC Oegstgeest MO17-1
27 okt 18:30 DSVP MO17-2 RKDEO MO17-1
30 okt 15:00 DSVP MO17-3 FC 's-Gravenzande MO17-2
30 okt 11:15 DSVP MO15-1 FC Oegstgeest MO15-1
30 okt 13:00 DSVP MO15-2 FC Zoetermeer MO15-1
30 okt 11:15 DSVP MO14-1 Concordia JO14-2
30 okt 9:45 DSVP MO13-1 Floreant MO13-1
30 okt 8:30 DSVP MO13-2 FC Zoetermeer MO13-1
30 okt 9:45 DSVP MO12-1 Nootdorp JO12-2
30 okt 8:30 DSVP MO11-1 TOGB JO11-5
30 okt 9:45 DSVP MO11-2 RKDEO JO11-6
30 okt 9:45 DSVP MO11-3 Jodan Boys, de MO11-2
30 okt 8:30 DSVP MO10-1 KMD JO10-4JM
30 okt 9:45 DSVP MO10-2 Hillegersberg, vv MO10-1
30 okt 8:30 DSVP MO10-3 Zestienhoven JO10-3
30 okt 8:30 DSVP MO9-1 Wilhelmus JO9-7
30 okt 13:00 DSVP O23-2 Concordia O23-2
30 okt 11:00 DWO O23-1 DSVP O23-3
26 okt 20:15 DSVP O23 Concordia O23
30 okt 13:30 DSVP VR1 IFC VR1
30 okt 15:30 DSVP VR2 FC 's-Gravenzande VR1
30 okt 13:00 DSVP VR4 Ariston'80 VR3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!